Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evleniyor


0

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evleniyor sosyal medyadan takipçilerine duyurdu.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evleniyor

Moda tasarımcısı Şeyma Subaşı sosyal medyadan evleneceğini duyurmuştu. Acun Ilıcalı ise Subaşı’nın evlilik açıklamasını yineledi.

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı,geçtiğimiz günlerde tatile çıkmıştı. Sık sık takipçileriyle tatilinden fotoğraflar paylaşan Subaşı, sahilden paylaştığı bir fotoğrafa ‘Evleniyorummm’ notu düştü.

Destek mesajları geldi

“Büyük aşkın olduğu yerde her zaman mucizeler vardır. EVLENİYORUM. evet ben evleniyorum”paylaşımı yaparak takipçilerini şaşırtan Subaşı’na destek mesajları geldi.

Yapımcı Acun Ilıcalı‘nın sevgilisi Şeyma Subaşı, Instagram hesabından gelinlikli fotoğraf paylaşmış ve evleneceğini söylemişti. Acun Ilıcalı ise evleneceklerini yineledi. Çift eylül ayında dünyaevine girecek.

Şeyma Subaşı – Acun Ilıcalı fotoğrafları

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evleniyor

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evleniyor

26 yaşındaki Subaşı fotoğrafın altına ise, “Where there is great love, there are always miracles” (büyük aşkın olduğu yerde her zaman mucizeler vardır) notunu düştü. Subaşı bu cümlenin sonuna ise büyük harflerle “evleniyorum” (Yes, I’m getting married) yazdı ve ekledi: “Bu haberi Coachella kostumumle duyurmam planliydi”

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evleniyor

Uzun süredir Acun Ilıcalı’yla aşk yaşayan Şeyma Subaşı, nisan ayında Instagram hesabından evlenme kararı aldıklarını duyurmuştu.

Subaşı ve Ilıcalı, eylül ayında Fransa’da evlenecek. Ilıcalı, düğüne Türkiye’den katılacak yakın dostlarına ise özel uçağını tahsis edecek.

Şu sıralar stil ve moda sitesi gibi bir site açma hazırlığında olan 26 yaşındaki Subaşı, diğer yandan düğün hazırlıklarına başladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir