Mutlu çiftler sanal dünyadan uzak duruyor


Mutlu çiftler çoğu, ilişkilerini sosyal medyada paylaşmadıklarını söylüyor.

Mutlu çiftler İçinde yaşadığımız çağda, sanal dünyada yaşanılan hayatlar, gerçek yaşamdan daha fazla önemseniyor. Biri hakkında karar vermek için bile ilk önce sosyalmedya hesaplarına bakıyoruz. Ve sıklıkla yanılıyoruz. Mutlu çiftlerin çoğu, ilişkilerini sosyal medyada paylaşmadıklarını söylüyor. Bunun için de geçerli nedenleri var. İşte o nedenler.

Mutlu çiftler İlişkilerde anı yaşamak

Bir kişinin hayatı ve ilişkisinin iyi gitmesi kimseyi ilgilendirmez. İlgilendirmediği gibi kimseye ispat etmek de gerekmez. Söz konusu olan hiç fotoğraf çekilmemesi yada sosyal medya kullanılmaması değil.

Mutlu çiftler

Sorunları herkesin önünde paylaşmak fayda vermez

Kişisel sorunlarınızı sosyal medyada tanıdığınız herkese açıklamak, sorunlarınızı çözmez. Bu sadece ilişkiyi daha da kötüye götürür.

Mutlu çiftler

Önemli olan gerçek mutluluk

Sosyal medyada, ne kadar mutlu olduğunuza dair fotoğraflar paylaşılmasıyla bir şey elde etmezsiniz. Önemli olan birlikte mutlu olmak.

Mutlu çiftler

Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsiniz

Gerçekten mutlu bir ilişki içinde olmanız, her şeyin yolunda gitmesi veya tam tersi. Kimseye bir şey açıklamak zorunda değilsiniz. Emin olun başkaları da sizin mutluluğunuzla ilgilenmiyor.


Kıvırcık
Ağırlıklı olarak güzellik, makyaj kategorilerindeki yazılarımla öne çıkıyorum fakat her kategoride sizin bilgilendirecek yazıları derleyip siz okurlarımıza sunmaktan mutluluk duyuyorum beni takipte kalın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir