Demet Akalın ve kızı Hira zehirlendi


0
Demet Akalın ve kızı Hira zehirlendi Tatil için Dubai’ye giden Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, tatil dönüşü kızları Hira’nın uçakta rahatsızlanmasıyla zor anlar yaşadı.
Demet Akalın ve kızı Hira zehirlendi

Demet Akalın ile kızı Hira tatilin son gününde yedikleri balıktan zehirlendi. Demet Akalın uçakta geçirdiği zor anları Instagram’da yazdı:

”Tatil demeye dilim varmıyor. Zehirlenip döndük. Uçakta THY hosteslerinin ilgisine, adını bilmediğim bir babaya, gözlerimi açtığımda bizim için çırpınan hanımefendiye, uçağı İran’a döndürmeyi düşündürecek kadar gözünü karartan babamıza (Okan Kurt) İngiliz doktora, bizi iyileştiren hastaneye teşekkürler.

Demet Akalın ve kızı Hira zehirlendi

Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve kızları Hira ile tatil için Dubai’ye gitmişti. Akalın ve kızı tatilin son günü yedikleri balıktan zehirlendi. Ünlü sanatçı uçakta geçen zor anları Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.
Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile gittiği Dubai tatili kötü bitti. Ünlü sanatçı ve kızı yediği balıkan zehirlenince dönüş yolu da çekilmez oldu.

Demet Akalın Kimdir?

 

23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli, Gölcük’de doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük’te bitirdi. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden mezun oldu.

İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı. O zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.

Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin’in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi…

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk ajansda mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken “hadi bir de şarkı söyliyim” dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye..


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir