Genel

Burçlara Göre Annelik


0

Burçlara Göre Annelik Burçlar karakteri ciddi ölçüde etkilemektedir. Doğal olarak nasıl bir kişilikte olacağınız, nasıl bir çocuk, nasıl bir anne, nasıl bir sevgili, nasıl bir eş olacağınız burcunuzla doğrudan ilişkilidir. Burçlara göre annelik karakteri de farklılık göstermektedir. İşte, burçlara göre annelik;

 

Koç Kadını Nasıl Bir Anne?

Koç kadını cesurluğu ile tanınan kadındır. Koç kadını tek başına evini yönetebilecek, çocuklarına bakabilecek, hiç bir şeylerini de eksik etmeyecek olan burçtur. Koç kadınının en önem verdiği ise dürüstlüktür. Çocuklarının da kendine dürüst olmasını istemektedir. Çocuğu kendisine yalan söylediğinde sinirlenecektir ama genel anlamda yumuşak ve şeker bir annedir.

Boğa Kadını Nasıl Bir Anne?

Boğa kadının çocuğuna en çok yükleyeceği özellik hırs olacaktır. Çocuğuna yüklediği hırs ile çocuğundan daima yüzde yüz başarı bekleyecektir. Boğa kadını çocuklarının başarısızlığına sinirlenecektir. Ancak onun dışındaki konularda öfkelenmesi zor bir annedir.

İkizler Kadını Nasıl Bir Anne?

İkizler kadını ise sevgi bağları çok güçlü olan çocuğuna üst düzey sevgi ve şefkat veren annedir. Her kadın çocuğu için canını verir ama ikizler kadını annelik duygusunu en çok taşıyan burç olup şefkati, ilgisi çok yüksek olacaktır. İkizler burcu kadını içinse çocukları kesinlikle dokunulmazdır.

Yengeç Kadını Nasıl Bir Anne?

Yengeç kadını da anneliğini çok mükemmel yerine getirecek olan kadındır. Yengeç kadını sahiplenici ve şefkatli yapıdadır. Yengeç kadının sahiplenici yapısı nedeniyle çocuklarını çok sıkacak ve birçok şeyini kısıtlayacaktır. Çocuklarıyla yaşadığı en büyük problem de bu olacaktır.

Aslan Kadını Nasıl Bir Anne?

Aslan kadını çocuklarına fazlasıyla düşkündür. Çocuklarının başarısı ve mutluluğu içinde elinden geleni yapacaktır. Ancak aslan kadını kesinlikle kendini soyutlamayacaktır. Gezmeye ve bakımına düşkün olan aslan kadını annelikte de kendini özel hayatından mahrum bırakmayacaktır.

Başak Kadını Nasıl Bir Anne?

Başak kadını tam anlamıyla mükemmeliyetçidir. Başak kadının mükemmeliyetçi yapısı nedeniyle öncelikle mükemmel bir anne olmak isteyecektir. Daha sonra da çocuklarının mükemmel olmasını isteyecektir. Başak kadınıyla çocuklarının arasının bozulmasının en büyük sebebi çocuklarının hata yapmasıdır.

Terazi Kadını Nasıl Bir Anne?

Terazi kadını ise yumuşak huylu bir kadındır. Çocuklarının üzerine çok düşüp onları ne ilgisiyle ne de sevgisiyle boğar. Ama onların güzel bir hayat geçirmesi için gerekli alanı oluşturmak için elinden geleni yapacaktır.

Akrep Kadını Nasıl Bir Anne?

Akrep kadını paylaşımcı yapıdadır. Çocuklarıyla her şeyini verirler ve her şeyini onlarla paylaşırlar. Ancak akrep kadınları aşırı kuralcıdır. Aşırı kuralcılıkları ise çocuklarıyla aralarının bozuşmasına sebep olacaktır.

Yay Kadını Nasıl Bir Anne?

Yay kadını ise çocuklarına annelikten çok arkadaşlık yapmak isterler. Onları çocukları gibi değil arkadaşları gibi görürler. Bunun için de onların üzerine kurallar koymazlar, onlarla birlikte gezerler, muhabbet ederler. Eğlenceli bir anne olduğundan çocuklarıyla da arası gayet iyidir.

Oğlak Kadını Nasıl Bir Anne?

Oğlak kadını çocuklarına lafını geçirebilmek için özellikle sert duruş izleme yolunu seçer. Çocuklarına hep mesafelidir. Onları çok sever iyi yerlerde olmalarını, başarılı olmalarını da çok ister. Ama onlar için en önemli olan çocuklarının sözünü dinlemesi ve yanlışa kapılmamasıdır.

Kova Kadını Nasıl Bir Anne?

Kova kadını çocuğuna klasik öğretiler yerine bağımsızlığı, özgürlüğü, mutluluğu öğretir. Kova kadını çocuğuna hayat biçimi kazandırır. Kova kadını öğütleri sever, çocuklarıyla arasının bozulmasının en büyük sebebiyse verdiği öğütlerdir.

Balık Kadını Nasıl Bir Anne?

Balık kadını çok hassas olan bir kadındır. Bunun için de çocuklarına çok hassas ve narin davranır. Çocuklarını üzmemek için elinden geleni yapar ve daima onların mutlu olmasını ister. Ağlamalarına dahi dayanamayacaktır. Bunun için de çocuklarına fazlasıyla tolerans gösterir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir