10 adımda bahar güzelliği


0
10 adımda bahar güzelliği Bahar, güzelliğinizi yenilemek ve yeni stilleri denemek için mükemmel bir zamandır. Siz e ilham vermek için İlkbahar/Yaz 2017 en şık güzellik trendlerini araştırdık.

Bahar güzelliği için ilham veren trendler oldukça kullanıcı dostu ve çeşitli stiller için uygundur.

İşte bahar güzelliğiniz için uygulaması kolaygüzellik sırları:

Kolay dalgalar

Saçlarınızı nemlendirin ve havayla kurumasına izin verin. Kıvırcık saçlara uygun saç kremi ​​uygulayın. Gerekirse bir kıvırma yöntemiyle ekstra doku ekleyip, parlatıcılarla gevşetebilirsiniz.

Gül rengi allık

Allık yanak kemiklerini belirginleştirir. Daha bitmiş bir nihai görünüm için toz formülünü tercih edin. Cildinize mükemmel bir kızarıklık kazandırmak için gül rengi çok ideal bir renktir.

10 adımda bahar güzelliği

Cesur dudaklar

Renklerin düzgün görünmesi için rujunuzu bir dudak fırçası kullanarak uygulayın ve fazlalıkları dikkatli bir şekilde yayın. Cesur bir dudak görünümü için çarpıcı renkleri tercih etmelisiniz.

Her daim yaşamış örgüler

Temel bir üç parçalı örgü örerek benzer bir görünüm elde edebilirsiniz. Alternatif olarak, saçınızı kafanızın her iki tarafına bölün ve başınızın arkasına gelene kadar içe ve arkaya doğru bükün. Saç örgünüzün sıkı olmasını sağlamak için tamamlayıcı bir losyon kullanın.

10 adımda bahar güzelliği

Tırnaklara parıltılı şekerleme

Bu görünümü kullanılabilir yapmak için tırnağın alt kısmına parıltılı tırnak cilası uygulayın. Hassas uygulama için küçük bir çivi fırçası kullanın.

10 adımda bahar güzelliği

Şık düz saçlar

Düz saç eğilimi çok katlı veya katlı olmayan modellerde görülmüş ve daha dolgun, daha sağlıklı bir görünüm elde edilmiştir. Kilitleri yumuşak ve parlak tutmak için, saçları düzeltmeden önce daima bir ısı koruyucu uygulayın.

10 adımda bahar güzelliği

Dağıtılmış siyah eyeliner

Su çizgileri boyunca siyah bir kalem uygulayın. Sonra kirpik çizgisini bir astar krem yardımıyla sıralayın. Çizgileri hafifçe yumuşatmak için bir parmak ucunu veya yumuşak sünger kullanabilirsiniz.

10 adımda bahar güzelliği

Rüzgar karşıtları

Kuru saçlara hacim veren bir sprey uygulayın. Parmak tarakla saçınızı boynunuza doğru çevirin, topuz sarın ve bobin iğnelerle sabitleyin. Görünümü siyah bir saç bandı ile geliştirilebilirsiniz.

10 adımda bahar güzelliği

Kıvırcık uzun saçlar

Saçınızdan ufak tutamlar alarak düzleştirmeye başlayın. Kıvırcık saçları düzleştirmek için geniş bir fırça kullanın. Saç dökülmesini ve uçuşan saçları saç serumu ile yumuşatın. At kuyruğu yaparak güvenle saçınızı pürüzsüzleştirin.

Hafifçe vurgulanan cilt

Temeli uygulamadan önce aydınlatıcı bir astar uygulayarak yüzünüzün kontürlerine dikkat edin. Elmacık kemikleriniz ve burnunuzun köprüsü boyunca vurgulu bir toz ile ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir